Autovrakoviště - vrakoviště vozů VW, Audi, Seat, Škoda, BMW

Potřebujete zakoupit originální náhradní díl? Nechcete za něj utrácet horentní sumy? Využijte nabídku našeho autovrakoviště.

Autovrakoviště - náhradní díly Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, BMW

Na našem vrakovišti v Ostravě Vítkovicích se zabýváme prodejem a nákupem použitých náhradních dílů na vozy VW, Audi, Seat, Škoda a BMW. Použité náhradní díly nabízíme na všechny modely vozidel automobilového koncernu Volkswagen Group a BMW. Máme skladem kompletní sortiment náhradních dílů na vozidla VW, Audi, Seat, Škoda, BMW

Naše vrakoviště vám nabízí originální použité náhradní díly a autodíly se zárukou a možností odzkoušení na vašem vozidle. To je jistota odstranění vaší závady bez nutnosti zakoupit zbytečný náhradní díl. U nás platíte pouze za díly, které skutečně potřebujete. Na všechny autodí­ly dáváme záruku s garancí vrácení­ peněz!

Naše služby:

- prodej náhradních dílů na vozidla VW, Audi, Seat, Škoda, BMW
- možnost zapůjčení náhradních dílů za účelem zjištění závady
- výkup náhradních dílů na vozidla VW, Audi, Seat, Škoda a BMW
- vykupujeme a prodáváme staré a bourané vozy
- ekologická likvidace vozidel
- na Váš vůz se přijedeme podívat, ohodnotíme, zaplatíme a odvezeme
- zajistíme Vám protokol o ekologické likvidaci vozidla

Naše vrakoviště zaměstnává automechaniky, kteří mají vstřícný přístup ke klientům a v případě potřeby rádi pomohou a poradí. Mezi další výhody našeho vrakoviště patří také umístění přímo v Ostravě Vítkovicích. V blízkosti Autovrakoviště se nachází také řada dalších firem, které se zabývají službami v oblasti automobilů. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni také využít služeb těchto společností.

Náš přístup k zákazníkovi:

Našim zákazníkům nabízíme velice výhodné služby k nákupu našich náhradních dílů. Po domluvě můžeme zprostředkovat odborné namontování do Vašeho automobilu. Tím předcházíme špatné instalaci náhradních dílů.
Náhradní díly, které prodáváme, jsou odzkoušeny a zkontrolovány. Veškeré náhradní díly jsou řádně označeny, pro jejich případnou reklamaci.
Pokud zákazník zakoupí omylem nekompatibilní náhradní díl, provedeme zdarma výměnu. V případě, že danou součástku nemáme, má zákazník dle reklamačního řádu právo na vrácení peněz.
Všechny zakoupené díly je možné zaslat na dobírku Českou poštou, kurýrní službou Toptrans nebo vlakem.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Mohlo by vás zajímat:
www.vrakoviste-vw.cz
www.vrakoviste-audi.cz
www.vrakoviste-seat.cz
www.vrakoviste-skoda.com

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.